


520 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A4Tech |
| Цвет | Серый |
| Тип | Мышь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G3-280A (Grey) |
| Вес | 0,12 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | 1 x AA |
| Страна регистрации бренда | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество кнопок | 3 |
| Особенности | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Назначение | Звичайні |
| Під'єднання | Бездротове |
| Розмір миші | Маленька (менше 105) мм |
| Розміри | 22 х 18 х 5.5 мм |
| Розширення сенсора, dpi | 1000-1600 |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows |
| Тип датчика | Оптичний |