


2 760 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LG-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 484 x 180 x 404 мм (ніжки +3 мм) |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |