

3 860 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-002 |
| Вихідна потужність | 850 ВА/510 Вт |
| Габарити | 280 x 185 x 95 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 180 - 260 В |
| Захист | EnerGenie |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модему/DSL-модему з боку телефонної лінії з розеткою RJ-11 (на одну двопровідну лінію) |
| Кількість розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 7 А·год |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |