
5 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BV800I-GR |
| Вихідна потужність | 800 ВА/450 Вт |
| Габарити | 165 x 92 x 305 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист | APC |
| Кількість розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |