


500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Колір | Сірий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G3-280A (Grey) |
| Вага | 0,12 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | 1 x AA |
| Країна реєстрації бренда | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 3 |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Призначення | Звичайні |
| Під'єднання | Бездротове |
| Розмір миші | Маленька (менше 105) мм |
| Розміри | 22 х 18 х 5.5 мм |
| Розширення сенсора, dpi | 1000-1600 |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows |
| Тип датчика | Оптичний |