
4 570 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone |
| Артикул | 221V8LD/00 |
| Вага без упаковки | 2.69 кг |
| Вага з упаковкою | 3.73 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Висота видимої зони | 260.3 мм |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Динамічна Контрастність | Mega |
| Статична Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність екрану | 1920 х 1080 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 493 x 286 x 44 мм |
| Розміри з підставкою | 493 x 369 x 220 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 13.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.241 |
| Ширина видимої області | 478.7 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |