
8 960 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone |
| Артикул | 272E1GAJ/00 |
| Вага без упаковки | 4.07 кг |
| Вага з упаковкою | 5.86 кг |
| Вбудовані колонки | 2 х 3 Вт |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Чорний |
| Динамічна Контрастність | Mega |
| Статична Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність екрану | 1920 х 1080 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 613 x 368 x 42 мм |
| Розміри з підставкою | 613 x 461 x 205 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 28 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2021 |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |