





2 950 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AL-02B-TG-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Блок живлення: ATX (опціонально, завдовжки від 140 мм до 200 мм) |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 166 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 379 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціонально: Лицьова панель: 3 x 120 мм, Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 435 x 202 x 450 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |