

15 040 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS2000-01 |
| Вихідна потужність | 2000 ВА/1600 Вт |
| Габарити | 412 x 215 x 144 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | EnerGenie |
| Кількість розеток | 4 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 3 x 12 В, 9 А·год |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 30 хв |