


6 850 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | UPS-RACK-1200 |
| Вихідна потужність | 1200 ВА/720 Вт |
| Габарити | 448 х 132 х 308 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 175 - 265 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 5 |
| РК-дисплей | З дисплеєм. Холодний старт. З USB-роз'ємом |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |