


1 780 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Артикул | MA-WA1-02 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 17"-27" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -45° ~ +90° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |