





2 260 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм; 200x200 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 400x400 мм; 600x400 мм |
| Артикул | WM-75ST-02 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 32"-75" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -5° ~ +8° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |