

280 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 50x50 мм; 75x75 мм; 100x100 мм; 150x100 мм; 200x100 мм; 200x200 мм |
| Артикул | KL22-22F |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діагональ екрана | 23"-42" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Без регулювання |