
4 740 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Загальні | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Артикул | RBwAPG-5HacD2HnD |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Стандарти мереж | ac (до 867 Мбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |