

2 140 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GL704 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціональне: Лицьова панель: 3 х 120мм. Задня панель: 1 х 120 мм. Верхня панель: 2 х 120мм Нижня панель: 2 х 120мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 408 х 200 х 459 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 x USB 2.0. 1 x USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |