
2 110 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Артикул | MS-D1-01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 17"-32" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -15° ~ +15° |
| Кут повороту | +40° ~ -40° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Регулювання | Обертання. Похило-поворотні |
| Розміри | 240 х 200 х 570 мм |
| Сумісність (діагональ) | 17"-32" |