

8 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Загальні | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Артикул | CRS305-1G-4S+IN |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x (повнодуплексний зв'язок) |
| Глибина | 115 мм |
| Комутаційна здатність | 82 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість юнітів | без вентилятора |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+ |
| Робоча температура | от -40˚ до 70˚ C |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 18 Вт |
| Тип | Керований |
| Форм-фактор | Настільний |