
12 750 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 39 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | 27M1C5500VL/00 |
| Вага (кг) | З підставкою: 5,5. Без підставки: 4,2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: від -5° до 20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 447 x 611 x 193 мм. Без підставки: 366 x 611 x 83 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 4000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen), Вигнутий екран |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Радіус кривизни, R | 1500 |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |