
3 450 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MAG FORGE 100M |
| Вага | 5.64 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 (сумісні з 2.5") |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 2 x 120 мм RGB LED. Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 421 x 210 x 499 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |