
1 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-GX910N |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 6 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено: Задня панель: 1 х 120 мм ARGB. Опціональне: Лицьова панель: 3 х 120 / 140 мм. Верхня панель: 2 х 120 / 140 мм. Задня панель: 1 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 357 x 205 x 448 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування вентиляторами. Керування підсвічуванням |