
4 480 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Артикул | UM.QQ1EE.E01 |
| Вага (кг) | З підставкою: 3,85. Без підставки: 3,39 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил -5/+15° |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 414.1х540.3х240.1 Без підставки: 324.1х540.3х65.5. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн (6 bit + FRC) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen) |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.28 x 0.28 мм |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |