
1 040 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Артикул | LDT66-C011 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діагональ екрана | 17"-32" |
| Категорія | Настільні кріплення |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Сумісність (діагональ) | 17"-32" |